top of page

PACO TWORZY:

STRATEGIĘ MARKI

Strategia definiuje osobowość marki, jej cechy i wartości. Wszystko to, zawiera się w takich elementach jak nazwa, slogan, logo, design, funkcjonalność produktu, skojarzenia związane z marką oraz komunikacja marketingowa.

NAZEWNICTWO

To nic innego jak wymyślenie nowej, oryginalnej nazwy dla marki lub produktu. Jednak to niezwykle wymagający i długotrwały proces w którym potrezba dużej kreatywności i skrupulatności. Często bowiem się zdarza, że nazwa jest już zajęta lub zarejestrowana w urzędzie patentowym. 

IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ

To, tak naprawdę, każdy element związany z marką który jest widoczny. Od logotypu przez opakowania, wygląd siedziby firmy po gadżety firmowe. Bez tego wizerunek marki szybko się rozsypie. Tutaj nic nie może być pozostawione przypadkowi.

PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ

Nawet najlepszy produkt potrzebuje opakowania. To opakowanie stoi na pierwszej linni frontu walki o klienta i często decyduje o zakupie. Musi być skuteczne i efektowne. To nie tylko etykieta. Równie waży jest kształt lub konstrukcja opakowania.

POZYCJONOWANIE MARKI

Pozycjonowanie marki polega na projektowaniu założeń, które w sposób spójny i konsekwentny wpłyną na postrzeganie marki i odczuwanie marki przez konsumentów w jej otoczeniu konkurencyjnym.

LOGOTYPY I ZNAKI

Logo to pierwszy i najważniejszy element identyfikacji wizualnej marki. To jej wizytówka i znak rozpoznawczy. Musi być oryginalny i łatwo rozpoznawalny nawet z dużej odległości.

KSIĘGI ZNAKU I MARKI

Księga znaku lub marki to instrukcja obsługi jak stosować elementy identyfikacji wizualnej. To ważny dokument dla kadry zarządzającej odpowiedzialnej za wygląd materiałów reklamowych lub opakowań oraz kontrachentów którzy te materiały projektują lub produkują.

pen&pencil_2x.png
Zobacz wybrane realizacje
bottom of page